Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie na dzisiejszy dzień. Wprowadzono alert II stopnia przed zbliżającymi się burzami z możliwymi opadami gradu. IMGW ciągle ostrzega przed upałem.
Pojawił się kolejny w ostatnich dniach alert przed nadchodzącymi burzami z możliwymi opadami gradu. Dziś IMGW wydał ostrzeżenie II stopnia dla naszego regionu.
Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu do 40 mm, lokalnie do 50 mm, oraz porywy wiatru do 95 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad – czytamy w alercie IMGW.
Najbardziej prawdopodobne pojawienie się burz synoptycy prognozują pomiędzy godziną 14:00 a północą. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80%.
Wciąż trwa alert związany z upałem. Jeszcze dziś do 20:00 synoptycy ostrzegają przed wysokimi temperaturami.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Prezes i wiceprezes sądu w Jastrzębiu zawieszeni. Trwa procedura ich odwołania ze stanowisk
10126Nowe skwery powstały w Jastrzębiu. Przy "rybie" jest nowa fontanna
3024"Pseudograficiarz" na Jarze Południowym. Zdewastował elementy przestrzeni miejskiej
2911Wyłączenia prądu w Jastrzębiu. Sprawdźcie, czy was to dotyczy [HARMONOGRAM]
2137Tragedia w Pszowie. W pożarze zginęło 5 osób
2096Prezes i wiceprezes sądu w Jastrzębiu zawieszeni. Trwa procedura ich odwołania ze stanowisk
+36 / -12Stało się! W Jastrzębiu powstanie długo wyczekiwany aquapark. Zobaczcie wizualizację!
+47 / -35Obywatele Czech, sprawcy kradzieży zatrzymani. Mieli narkotyki, kierujący pod ich wpływem!
+9 / -0Miliony złotych dla jastrzębskiego szpitala w ramach KPO. Na co zostaną przeznaczone środki?
+9 / -1Rozpoczęło się Triduum Paschalne. Sprawdź plan nabożeństw w Jastrzębiu-Zdroju
+5 / -0Groził, że zabije partnerkę i jej nienarodzone dziecko! 34-latek tymczasowo aresztowany
1"Pseudograficiarz" na Jarze Południowym. Zdewastował elementy przestrzeni miejskiej
1Po sesji: radni przeciwko podwyżce opłaty za śmieci. Damian Gałuszka zostaje na stanowisku
0Przy ZSP nr 1 powstaje nowe boisko. Prace mają zakończyć się w połowie maja
0Powstaje "Park Aktywności". Mieszkańcy zdecydują o jego wyglądzie
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert