zamknij

Wiadomości

Jastrzębie, frekwencja z godz. 17:00: 36,86%

2018-10-21, Autor: ww

O godz. 17:00 frekwencja w Jastrzębiu-Zdroju wyniosła 36,86%.

Dodajmy, że w sąsiednich miastach frekwencja o godz. 17:00 wynosiła: Rybnik - 37%, Żory - 38,92%.

Reklama

Lokale wyborcze czynne będą do godz. 21:00. Tuż po zakończeniu głosowania będziemy zbierać dla Was wyniki wyborów na prezydenta Jastrzębia z poszczególnych komisji wyborczych. Bądźcie z nami!

Zobacz galerię

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Inspektor Pracy 2018-10-22 16:59:10

    Już się zakończyły. ..Kornel Morawiecki określił zwycięstwo PiS jako pyrrlusowe, ale największe wrażenie robi na mnie ta opinia poniżej przeczytana w sieci.. "No cóż, tak się kończy kupowanie elektoratu a zdradzanie swojego. Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS mieszkanie za złotówkę ,to i tak nadal do dzisiaj głosują na PO. Ludzie są wściekli no rozdawnictwo pieniędzy. Powiedzcie nam politycy ---Ci z każdej opcji –sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r życia – kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych, także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? Na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod Budki z piwem też, ale na te spracowane ludki? ...Już zapomnieliście czyn jest zwykła przyzwoitość?"

    4 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.