Jastrzębie przegrywa z GKS-em II Katowice

2014-06-02, Autor: mkor, źródło: GKS 1962
Mimo prowadzenia, piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali na wyjeździe z rezerwami GKS-u Katowice 1:3. To druga porażka drużyny Grzegorza Łukasika w tym sezonie.

Bez swojego napastnika Wojciecha Canbioła i bramkarza Grzegorza Drazika, a ponadto pewni awansu, piłkarze GieKSy przyjechali na ul. Bukową w Katowicach. I w 36. minucie zdołali objąć prowadzenie po strzale Kamila Jadacha.

Potem było już tylko gorzej. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać, a w drugiej połowie dołożyli kolejne dwie bramki i wygrali spotkanie 3:1.

Tym sposobem druga porażka w sezonie stała się faktem. GieKSa mogła sobie jednak na nią pozwolić. Do zakończenia sezonu pozostały dwie kolejki, a jastrzębianie mają 15 punktów przewagi nad drugą w tabeli Iskrą Pszczyna.

GKS II Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)

GKS Jastrzębie: Mateusz Deege - Tomasz Kocerba, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Damian Zajączkowski (87. Kamil Duda) - Adrian Kopacz, Kamil Gorzała, Damian Tront, Dawid Weis (69. Dominik Szczęch) - Kamil Jadach, Paweł Sękowski (57. Patryk Dudziński). Trener - Grzegorz Łukasik.