Jastrzębski Węgiel: dopadło ich zmęczenie?

2014-11-24, Autor: mkor, źródło: JW
Świetną passę mieli ostatnio gracze Jastrzębskiego Węgla. 6 wygranych ligowych spotkań z rzędu. Niestety, została ona przerwa w Bydgoszczy.

W Bydgoszczy spotkały się sąsiadujące w tabeli zespoły Transfer i Jastrzębski. Podopieczni Roberto Piazzy dobrze zaczęli to starcie bo zwyciężając 25:22.

Później jednak do głosu doszli gospodarze i choć sety były zacięte, to jastrzębski w ich końcowych fragmentach nie potrafił przechylić szali na swoją korzyść. Ostatnio drużyna grała sporo meczów, więc porażka trzech kolejnych setów, mogła być też tego efektem. Nasi siatkarze ulegli kolejno: do 25 do 29 i do 22.

MVP: Konstantin Cupković.

Transfer Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 3:1 (22:25, 27:25, 31:29, 25:22)

Transfer Bydgoszcz: Jarosz, Woicki, Jurkiewicz, Duff, Waliński, Marshall, Murek (libero) oraz Bonisławski (libero), Cupković, Gunia, Nally, Wolański. Jastrzębski Węgiel: Łasko, Masny, Czarnowski, Pajenk, Bartman, Gierczyński, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Popiwczak, Kosok, Filippov.