Jastrzębski Węgiel zaznaje smaku porażki

2015-02-02, Autor: mkor, źródło: JW

Jastrzębski Węgiel zakończył swoją serię zwycięstw podczas sobotniego meczu w Radomiu. Wojskowi tego dnia byli zdecydowanie lepsi, o czym przekonuje wynik meczu (3:0).

Sam początek jastrzębian należał do udanych. Szybko wypracowali sobie olbrzymią przewagę, jednakże nie wszystko tego dnia działo się po ich myśli. Zmiany w drużynie gospodarzy spowodowały, że to Wojskowi wrócili do gry i wygrali pierwszego seta.

Druga partia była już o wiele bardziej wyrównaną, a Michał Łasko zaczął nareszcie grać na swoim poziomie. Czarni Radom odskoczyli jednak drużynie Roberto Piazzy na całkiem pokaźną przewagę, której pomarańczowi już nie byli w stanie zniwelować.

Wydawało się, że Jastrzębski Węgiel obudził się w ostatniej części gry. Jednakże uzyskana przewaga znowu została utracona i przyjezdni doznali bolesnej porażki, nie wygrywając ani jednego seta.

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)

Cerrad Czarni Radom: Ostrowski, Pliński, Westphal, Kampa, Oivanen, Kowalski (libero) oraz Gutkowski (libero) Kędzierski.

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Kosok, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Filippov, Popiwczak.