Robert Ostrowski ukończył wydział Gospodarki Narodowej na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz podyplomowe studium inwestycji w zakresie inwestycji kapitałowych i projektów rozwojowych firmy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podyplomowe studium w zakresie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w Szkole Głównej Handlowej/Ernst&Young. Był również uczestnikiem kursu dla doradców inwestycyjnych oraz dla kandydatów na członków do rad nadzorczych i zarządów spółek Skarbu Państwa.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich, głównie finansowych, m. in. w branży stalowej i wydobywczej zarówno należących do Skarbu Państwa jak i prywatnych. Pełnił m.in. funkcje: dyrektora finansowego w Hucie Katowice S.A., Polskich Hutach Stali S.A. oraz w Mittal Steel Poland S.A., Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomiki i Finansów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., Prezesa Zarządu Minerals Mining Group S.A., członka zarządu ds. ekonomicznych w Polskich Kolejach Linowych S.A. Doświadczenia zawodowe zdobywał również w takich firmach jak Grupa Kapitałowa KGHM oraz Ernst&Young.
Krzysztof Mysiak ukończył studia chemiczne na Politechnice Krakowskiej w Krakowie oraz Studium Menadżerskie w zakresie zarządzania marketingowego WIFI Austria-Polska. Ukończył również wiele kursów specjalistycznych, m. in. w zakresie podstaw prawnych sporządzania prospektu emisyjnego oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, zaawansowanych technik sprzedaży, zarządzania projektami, posiada również licencję maklera papierów wartościowych.
Zajmował się działalnością maklerską pracując w BRE S.A., BDM S.A. oraz ŚDM SA w Katowicach, gdzie zajmował stanowisko z-cy prezesa zarządu - dyrektora wydziału maklerskiego. Był zatrudniony również w Messer Polska Sp. z o.o. jako z-ca dyrektora działu rozwoju, w Hucie Łabędy S.A. jako członek zarządu – dyrektor ds. kontrolingu i analiz strategicznych, w SN Promet w Sosnowcu jako członek zarządu – dyrektor ds. handlu i rozwoju, Petrochemii-Blachowni S.A. jako dyrektor handlowy - prokurent.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
"Dyrektor terroryzuje pracowników". Związkowcy mówią o skandalu w JSW, spółka zabiera głos
2349„KSSENON oczami dziecka” - poznają biznes od najmłodszych lat. To unikalny w skali kraju projekt [FOTO, WIDEO]
631JSW: ratownicy z Pniówka testują sprzęt, jakiego w Europie jeszcze nie było
621Nie będzie dodatkowych środków z budżetu na likwidację górnictwa. Rząd szuka oszczędności
303Z ostatniej chwili: zmiany w zarządzie JSW. Zrezygnował wiceprezes ds. rozwoju
+7 / -0Miliarderzy ze śląskiego 2025. Forbes podał listę najbogatszych Polaków
+7 / -1"Dyrektor terroryzuje pracowników". Związkowcy mówią o skandalu w JSW, spółka zabiera głos
+4 / -2JSW: ratownicy z Pniówka testują sprzęt, jakiego w Europie jeszcze nie było
+1 / -0JSW pokazała wyniki za 2024 rok. Wielomiliardowa strata węglowego giganta
+4 / -4"Dyrektor terroryzuje pracowników". Związkowcy mówią o skandalu w JSW, spółka zabiera głos
0JSW: ratownicy z Pniówka testują sprzęt, jakiego w Europie jeszcze nie było
0Nie będzie dodatkowych środków z budżetu na likwidację górnictwa. Rząd szuka oszczędności
0„KSSENON oczami dziecka” - poznają biznes od najmłodszych lat. To unikalny w skali kraju projekt [FOTO, WIDEO]
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~ametyst 2016-02-09
13:05:54
Ekipę wymieniają średnio co 2 miesiące. Jestem naprawde ciekawa jaki w tym mają cel. Chyba faktycznie chcą zlikwidować ten zakład.