JKH GKS Jastrzębie: sparingowa wygrana z Orlikiem Opole

2011-09-09, Autor: Redakcja, źródło: hokej.net

W rozegranym wczoraj meczu sparingowym hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali MUKS Orlik Opole 11:1 (5:1, 4:0, 2:0)

Zgodnie z przypuszczeniami mecz toczył się pod dyktando hokeistów JKH, którzy w kolejnym z rzędu spotkaniu zdołali strzelić aż 11 bramek. Zawodnicy Orlika Opole zdołali tylko raz skierować krążek do bramki jastrzębskiej drużyny - w 13. minucie spotkania honorową bramkę dla gości zdobył Bartłomiej Zdrojewski. Spotkanie poprzedziła minuta ciszy upamiętniająca ofiary katastrofy lotniczej w Jarosławiu. Dla zawodników Jiřiego Reznara spotkanie z pierwszoligowcem z Opola było ostatnim sprawdzianem przed pucharową  potyczką z Unią Oświęcim, która odbędzie się w niedzielę 11 września o godzinie 18:00 na Jastorze

JKH GKS Jastrzębie - Orlik Opole 11:1 (5:1; 4:0; 2:0)
1:0 Danieluk (Kral, Lipina) 3'
2:0 Drzewiecki (Ivicic, Kogut) 4'
3:0 Kral (Lipina, Danieluk) 5'
4:0 Danieluk (Lipina, Górny) 10'
4:1 Zdrojewski 13'