JKH GKS Jastrzębie: udany rewanż z Unią

2011-09-12, Autor: Redakcja, źródło: jkh.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie udanie zrewanżowali się w Pucharze Polski Unii Oświęcim za porażkę doznaną w Oświęcimiu. Jastrzębianie wygrali na Jastorze 4:1.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej tercji. To w niej padły wszystkie bramki w tym spotkaniu, a wynik ustalił w 20 minucie Richard Kral. Spotkanie obfitowało w dużą ilość kar z obu stron, w tym równiez kary meczu dla Mateusza Strużyka oraz Adriana Kowalówki.

JKH GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim (4:1, 0:0, 0:0)
0:1 - Robert Krajci (Lukas Riha, Petr Tabaczek) 4'
1:1 - Maciej Urbanowicz (Bartosz Dąbkowski, Richard Bordowski)9' 5/4
2:1 - Richard Kral (Petr Lipina, Mateusz Danieluk) 10'
3:1 - Mateusz Danieluk (Richard Kral) 18'
4:1 - Richard Kral (Mateusz Danieluk) 20'

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski (M. Elżbieciak) - Ivicic, Górny, Lipina, Kral, Danieluk - Dąbkowski, Rompkowski, Urbanowicz, Słodczyk, Bordowski - Labryga, Bryk, Kulas, Kogut, Drzewiecki - Pastryk, Owczarek, Marzec, Salamon, Strużyk.

Unia Oświęcim: Zborowski (Witek) - Noworyta, Zatko, Riha, Tabaczek, Krajci - Gabryś, Kłys, Wojtarowicz, Prochazka, Łopuski - A. Kowalówka, Piekarski, Jakubik, Modrzejewski - Połącarz, Urbańczyk, Piotrowicz, S. Kowalówka, Radwan.

Kary: JKH -35 minut (w tym kara meczu dla Mateusza Strużyka), Unia - 53 minuty (w tym 10 minut dla Roberta Krajci oraz kara meczu dla Adriana Kowalówki).

Sędziowali: Paweł Meszyński oraz Rafał Gawron, Piotr Matlakiewic