JKH GKS Jastrzębie: zabójcza końcówka daje 3 punkty

2011-09-17, Autor: Mateusz Matkowski

Jastrzębscy hokeiści odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Dzięki świetnej trzeciej tercji pokonali MMKS Podhale Nowy Targ 6:4.

Po pierwszej tercji nic nie wskazywało na to, że GKS zagrozi gospodarzom wczorajszego spotkania. Po dwóch bramkach Neupauera oraz jednym trafieniu Jastrzębskiego Górale pewnie prowadzili 3:0 i nic nie wskazywało na to, że losy tego spotkania tak diametralnie się odwrócą. Jastrzębianie ocknęli się dopiero pod koniec drugiej tercji. pierwszego wyjazdowego gola strzelił lider jastrzębskiej drużyny, Richard Kral. Końcówka meczu to już popis gości. Dzięki bramkom Słodczyka, Labrygi, Ivicica, Danieluka i Salomona 3 punkty powędrowały do Jastrzębia.

MMKS Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 4:6 (3:0, 0:1, 1:5)
1:0 Neupauer 7:37,
2:0 Jastrzębski 10:59 w przewadze,
3:0 Neupauer (Sulka, Kmiecik) 15:49,
3:1 Kral (Lipina, Danieluk) 37:43,
3:2 Słodczyk (Urbanowicz, Bordowski) 44:02,
3:3 Labryga (Kulas, Marzec) 44:57,
3:4 Ivičič (Lipina, Kral) 49:14 w podwójnej przewadze,