JKH GKS: Porażka w Oświęcimiu

2012-11-21, Autor: mm
Nie udał się powrót hokeistom JKH GKS na ligowe lodowiska. We wtorek przegrali w Oświęcimiu 2:1 i nad 4. w tabeli Cracovia mają już tylko jeden punkt przewagi.

O wyniku spotkania zadecydowała druga tercja. Właśnie wtedy padały wszystkie bramki. Najpierw Sopkę pokonał Jakubik, ale jastrzębianie szybko odpowiedzieli trafieniem Macieja Urbanowicza. Zwycięska bramka dla Unii padłą na kilka sekund przed końcem tercji, kiedy GKS grał w podwójnym osłabieniu.

Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
1:0 (27:13) Jakubik - Kasperczyk - Tabaczek
1:1 (29:10) Urbanowicz - Dąbkowski
2:1 (39:53) Rzeszutko - Różański - Nikolov 5/3
Unia Oświęcim: Fikrt - Gabryś, Nikolov, Piotrowicz, Rzeszutko, Różański - Prokopczik, Piekarski, Jakubik, Tabaczek, Chomko - Połącarz, Kasperczyk, Jaros, Adamus, Wojtarowicz - Żogała, Skrzypkowski, Stachura, Łucznikow, Kwadrans.
JKH GKS Jastrzębie: Sopko - Górny, Zatko, Kapica, Kral, Danieluk - Bryk, Dąbkowski, Lipina, Prochazka, Kulas - Mateusz Rompkowski, Sulka, Urbanowicz, Słodczyk, Kogut - Ł. Nalewajka, Pastryk, Kąkol, Maciej Rompkowski, Salamon.
Kary: 12 min. - 12 min.
Sędziowali: Włodzimierz Marczuk - Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz.