JKH GKS: Tychy górą w walce o 6 punktów

2012-01-25, Autor: Mateusz Matkowski
Tym razem nie udało się przywieźć hokeistom JKH GKS punktów z Tychów. Po zaciętym spotkaniu gospodarze wygrali 5:3 i zbliżyli się do jastrzębian na 1 punkt w tabeli.

W pierwszej tercji kibice zgromadzeni na tyskim lodowisku nie zobaczyli ani jednej bramki. Później jednak zawodnicy obu zespołów rozstrzelali się na dobre. Jastrzębie prowadziło 2:1, jednak gospodarze odrobili straty schodząc do szatni z jednopunktowym prowadzeniem. W trzeciej tercji znów górą byli tyszanie i ostatecznie wygrali 5:3. Bramki dla Jastrzębia strzelali; Ivicic, Dąbkowski oraz Salamon.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:3 (0:0, 3:2, 2:1)

1:0 Adrian Parzyszek - Teddy Da Costa - Łukasz Sokół (27:33) 5/4
1:1 Martin Ivičič - Petr Lipina (30:54) 5/4
1:2 Bartosz Dąbkowski - Szymon Marzec (31:30
2:2 Adrian Parzyszek - Łukasz Sokół - Teddy Da Costa (35:41) 5/4
3:2 Tomasz Kozłowski (36:47)
4:2 Teddy Da Costa - Grzegorz Pasiut - Adrian Parzyszek (41:24
4:3 Błażej Salamon - Szymon Marzec (46:03)
5:3 Grzegorz Pasiut - Teddy Da Costa - Adrian Parzyszek (57:45)

GKS Tychy: Sobecki Arkadiusz, (Rączka Marek); Jakes Tomas, Bobcek Igor, Bagiński Adam, Simicek Roman, Woźnica Michał; Kotlorz Michał, Sokół Łukasz, Pasiut Grzegorz, Parzyszek Adrian, Da Costa Teddy; Majkowski Krzysztof, Ciura Bartosz, Witecki Jakub, Galant Radosław, Kozłowski Tomasz; Gwiżdż Artur, Csorich Marian, Kozłowski Marcin, Sośnierz Łukasz, Przygodzki Martin.
Trenerzy: Matczak Wojciech, Salamon Dominik.

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski Kamil, (Elżbieciak Michał); Labryga Adrian, Pastryk Tomasz, Danieluk Mateusz, Lipina Petr, Bordowski Richard; Górny Kamil, Ivicic Martin, Urbanowicz Maciej, Drzewiecki Filip, Marzec Szymon; Rompkowski Mateusz, Dąbkowski Bartosz, Kulas Tomasz, Kąkol Arkadiusz, Strużyk Mateusz; Bryk Mateusz, Szczurek Michał, Salamon Błażej.