JKH: ostatni test przed startem ligi zdany

2015-09-04, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
JKH GKS Jastrzębie zakończyło swoje przygotowania do sezonu 2015/2016. W miniony wtorek zmierzyli się ponownie z Zagłębiem Sosnowiec i ponownie udowodnili swoją wyższość nad beniaminkiem Polskiej Hokej Ligi.

Pomimo wielu braków w zespole prowadzonym przez Roberta Kalabera, pierwsza tercja była rozgrywana pod dyktando gości. Jedynego gola w pierwszych 20. minutach zdobył Radosław Nalewajka.Kolejne minuty tego sparingu zapowiadały się bardzo ciekawie. Rywalizacja była bardzo wyrównana i obie drużyny trafiały do siatki. Zarówno pierwsza jak i druga tercja zakończyła się wynikiem 1:1, a kolejne bramki dla JKH GKS Jastrzębie zdobywali kolejno Tomasz Kulas i Leszek Laszkiewicz. Dzięki trafieniu tego drugiego to goście mogli cieszyć się ze zwycięstwa.