JKH pewnie wygrywa z SMS U20 Sosnowiec

2015-09-15, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
JKH GKS Jastrzębie pewnie wygrało 7:2 w spotkaniu, w którym przeciwnikiem było SMS U20 Sosnowiec.

Choć spotkanie nie najlepiej rozpoczęło się dla podopiecznych Roberta Kalabera, bo od straconego gola to odpowiedź GKS-u była błyskawiczna. Do wyrównania doprowadził Mateusz Danieluk i obie drużyny zakończyły pierwszą tercję z dorobkiem jednego gola.

Druga odsłona spotkania była również udana dla gości, którzy z ogromną łatwością zdobywali kolejne bramki. Tym razem na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Vladimír Lukáčik i raz Łukasz Nalewajka.

Ostatnie 20. minut to również dominacja JKH GKS Jastrzębie. Kolejne bramki strzelali Richard Bordowski, Tomasz Pastryk i Michal Plichta. Jedynego gola dla gospodarzy na minutę przed końcem grając w przewadze zdobył Bartosz Bichta.

SMS U20 SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:7 (1:1, 0:3, 1:3)

1:0 - 09:34 - Szymon Skrodziuk - Jakub Michałowski (5/4)
1:1 - 10:01 - Mateusz Danieluk - Michal Plichta
1:2 - 23:02 - Vladimír Lukáčik - Leszek Laszkiewicz, Łukasz Nalewajka
1:3 - 30:28 - Łukasz Nalewajka - Leszek Laszkiewicz, Kamil Górny (5/4)
1:4 - 35:39 - Vladimír Lukáčik - Richard Bordowski, Leszek Laszkiewicz (5/4)
1:5 - 43:35 - Richard Bordowski - Łukasz Nalewajka, Leszek Laszkiewicz
1:6 - 52:15 - Tomasz Pastryk - Richard Bordowski, Leszek Laszkiewicz
1:7 - 55:36 - Michal Plichta - Tomáš Semrád, Martin Janáček
2:7 - 59:52 - Bartosz Bichta - Patryk Wsół (5/4)

SMS U20 Sosnowiec:
Czernik (od 55:36 - Studziński) - Michałowski, Wsół, Gościński, Skrodziuk, Bryk - Musioł, Chorążyczewski, Bichta, Sroka, Goździewicz - Nowak, Zieliński, Filip, Krężołek, Pelaczyk oraz Krok, Jarosz, Podlipni.

JKH GKS Jastrzębie: Berggruen (Zabolotny) - Górny, Lukáčík, Laszkiewicz, Jaworski, Bordowski - Semrád, Janáček, Danieluk, Ł. Nalewajka, Plichta - Bigos, Gimiński, Kulas, Pastryk, Matusik oraz Świerski, Szczurek, R. Nalewajka.