JKH: pokonali mistrza Polski, teraz czas na Tychy

2014-11-30, Autor: mkor, źródło: JKH
Hokeiście JKH GKS-u Jastrzębie po zwycięstwie we wspaniałym stylu z Ciarko PBS Bank Sanok 3:2, teraz mają chrapkę na kolejny triumf. I kolejny z rywalem z absolutnej czołówki.

Przypomnijmy, po świetnym meczu JKH pokonał ostatnio we własnej hali Ciarko PBS Bank Sanok 3:2. Stało się tak mimo, że już po 5 minutach goście prowadzili w Jastrzębiu 2:0!

Jeszcze w pierwszej tercji JKH zmniejszyło jednak straty za sprawą Michala Plichty, a w drugiej tercji wyrównał Tomasz Pastryk. Końcówka meczu była pasjonująca. Drużyny stwarzały sobie sytuacji, ale świetnie dysponowani byli bramkarze. O rozstrzygnięciu musiały zdecydować rzuty karne.

W naszej ekipie nie zawiedli Mateusz Danieluk i Leszek Laszkiewicz. W bramce znakomicie bronił Przemysław Odrobny i to JKH podniosło się z desek, wygrywając cały mecz 3:2.

Jastrzębianie wyprzedzili Ciarko PBS Bank Sanok i zajmują drugą pozycję w tabeli. Do lidera - Comarch Cracovii, tracą jeden punkt. Dziś czeka ich wyjazdowe starcie z trzecim w tabeli GKS-em Tychy. To będzie prawdziwy mecz na szczycie. Początek o godz. 17:00.

JKH GKS JASTRZĘBIE - CIARKO PBS BANK KH SANOK 3:2 k. (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 2:0)