JKH przegrywa w karnych z Orlikiem Opole

2018-01-19, Autor: PS

Porażką w karnych zakończył się dzisiejszy mecz JKH GKS Jastrzębie z Orlikiem Opole. Mimo trzech zdobytych bramek hokeiści z Jastrzębia musieli zjechać z lodu pokonani.

Wynik spotkania otworzył w pierwszej minucie Martin Vozdecky. Pierwsza teracja zakończyła się wynikiem 1:0 dla JKH. W drugiej tercji 2:3 zwyciężyli przyjezdni. Bramki dla JKH zdobyli Leszek Laszkiewicz Radosław Nalewajka. Goście wykorzystali bezbłędnie grę w przewadze i trafili do siatki JKH trzy razy. Autorami trafień byli Vaclav MeidlAlexei Trandin Milan Baranyk. Trzecia tercja podobnie jak dogrywka zakończyła się bezbramkowym remisem. W loterii jaką są rzuty karne wygrali 2:1 goście.

Kolejne spotkanie JKH rozegra w niedzielę o 18:00 z Naprzodem Janów.

JKG GKS Jastrzębie - Orlik Opole 3:4 (1:0, 2:3, 0:0, 0:0, 1:2)

1:0 - Vozdecky 1:23'

2:0 - Laszkiewicz 24:30'

2:1 - Meidl 26:45'

2:2 - Trandin 28:28'

3:2 - R. Nalewajka 32:08'

3:3 - Baranyk 38:59'

JKH: Raszka (Fucik) - Jankovic, Michałowski, L. Nalewajka, Paś, Laszkiewicz - Homer, Lukacik, Kominek, Kulas, R. Nalewajka - Gimiński, Kubes, Vozdecky, Jarosz, Bordowski - Matusik, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Świerski. Trener Robert Kalaber

Orlik: Kieler (Auzins, Durac) - Zatko, Bychawski, Baranyk, Hoog, Satek - Kostek, Gawlik, Meidl, Trandin, Przygodzki - Wasiński, Gorzycki, Lorek, Szydło, Kisielewski. Trener Jacek Szopiński