JKH przegrywa z GKS-em Tychy

2014-12-01, Autor: mkor, źródło: JKH
Nie udało się kontynuować dobrej passy. Tym razem JKH GKS Jastrzębie przegrał w Tychach 4:3. Emocji w tym spotkaniu nie brakowało.

Gospodarze - GKS Tychy, świetnie rozpoczęli ten mecz. Po pierwszej kwarcie prowadzili 2:0. W drugiej odsłonie gry, jastrzębianie wyrównali za sprawą skutecznego ostatnio Michala Plichty i Macieja Urbanowicza.

Emocjonująca była ostatnia tercja. W niej najpierw JKH stracił gola, ale potem wyrównał na 3:3 dzięki trafieniu Kamila Górnego. Kiedy wydawało się, że do rozstrzygnięcia pojedynku na tafli w Tychach potrzebna będzie dogrywka, do głosu raz jeszcze doszli gospodarze. Odrobnego pokonał Kolusz i mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla GKS-u Tychy.

GKS TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)