JKH udanie rozpoczyna play-off

2014-02-28, Autor: mkor
Obyło się bez niespodzianki. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Polskiej Hokej Ligi, JKH GKS Jastrzębie wygrał z 1928 KTH Krynica 6:1 (1:0, 4:0, 1:1). Teraz do awansu do półfinału nasi hokeiści potrzebują już tylko dwóch zwycięstw.

W pierwszej tercji na Jastorze niewiele się działo. Kibicom musiał wystarczyć jeden gol, autorstwa Grzegorza Pasiuta.Wyższy bieg jastrzębianie włączyli w drugiej odsłonie meczu. Po jednej bramce strzelili Adrian Labryga i Jiri Zdenek. Dwie bramki dołożył też swobodnie grający Mateusz Danieluk - jedną zdobył strzałem z dystansu, drugą ogrywając bramkarza w sytuacji jeden na jednego.

Przy stanie 5:0 dla gospodarzy, goscie z Krynicy zdobyli honorwą bramkę w trzeciej tercji. Ale to wszystko, na co stać ich było tego wieczoru. Strzałem pod poprzeczkę, na 6:1, wynik meczu ustalił Kamil Górny

Drugi mecz ćwierćfinałowy na Jastorze pomiędzy JKH, a KTH już jutro, w sobotę, o godz. 17:00

JKH GKS Jastrzębie - 1928 KTH Krynica 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)

1:0 (14:47) Grzegorz Pasiut - Maciej Urbanowicz, Leszek Laszkiewicz (5/4)
2:0 (24:15) Adrian Labryga - Leszek Laszkiewicz, Mateusz Danieluk
3:0 (27:26) Mateusz Danieluk - Miroslav Zatko, Richard Kral (5/3)
4:0 (33:25) Jirzi Zdenek - Filip Stoklasa, Radek Prochazka
5:0 (36:22) Mateusz Danieluk - Richard Kral, Mateusz Bryk (5/4)
5:1 (43:24) Piotr Pach - Mateusz Dubel
6:1 (51:23) Kamil Górny - Miroslav Zatko, Richard Kral