JKH wygrywa z Cracovią. Rozstrzygnięcie w piątek

2013-03-27, Autor: pww
Trwa dobra passa JKH. Dziś drużyna wygrała z Comarch Cracovią 3:2. Decydujący pojedynek odbędzie się w piątek o godzinie 18.30.

Od samego początku spotkania walka była bardzo zacięta. W 6. minucie ukarano Bryka, a gospodarzom nie udało się wykorzystać szansy, jaką była gra w przewadze. Sytuacja zmieniła się w 12. minucie, gdy gola dla pasów zdobył Piotrowski. Ich radość nie trwała długo, bo dwie minuty później wyrównał Mateusz Danieluk.

Cracovia rozpoczęła drugą tercję w przewadze i od samego początku atakowała bramkę Kosowskiego. W 26. minucie odbity po strzale Lipiny krążek leciał w kierunku Radziszewskiego, lecz po chwili znalazł się w bramce. Dzięki temu jastrzębianie prowadzili 2:1. Wystarczyły trzy minuty, by nasi zawodnicy podwyższyli wynik. Tym razem do bramki rywala celnie trafił Prohazka. Natomiast w 34. minucie kontaktowego gola zdobyli gospodarze.

W trzeciej tercji dominowali krakowianie, lecz nie mogli poradzić sobie z jastrzębianami, którzy skutecznie się bronili. Obie strony miały sporo dogodnych sytuacji, lecz nie wykorzystali żadnej z nich. Tym samym przed zawodnikami jeszcze jedno, decydujące już spotkanie. Ostatni finałowy mecz odbędzie się w piąte o godzinie 18.30 na lodowisku Jastor.

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)