JKH zgarnia kolejne punkty - setka Laszkiewicza

2018-01-07, Autor: PS

Wygraną 3:2 zakończyło się niedzielne spotkanie JKH GKS Jastrzębie z GKS-em Tychy. W drugiej tercji spotkania 100 trafienie w barwach JKH zaliczył Leszek Laszkiewicz.

Wynik niedzielnego spotkania otworzył tuż przed zakończeniem pierwszej tercji (19:39') Łukasz Nalewajka. Na remis gości wyprowadził Jarosław Reszutko pokonując bramkarza JKH w 15 minucie drugiej tercji.

Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa dwie minuty później, gola na 2:1 zdobył Leszek Laszkiewicz. Dla, którego było to setne trafienie w barwach JKH GKS Jastrzębie.

Drugi raz goście straty odrobili ponownie w 15 minucie, trzeciej tercji kiedy to do bramki jastrzębian trafił Michael Kolarz.

Pomimo ataków z obu stron wynik nie uległ zmianom i podobnie jak w spotkaniu z Cracovią to dogrywka miała przesądzić o tym kto wygra dzisiaj w Jastrzębiu. Tym razem nie było karnych, kwestię zwycięstwa załatwiło trafienie Jakuba Kubesa w trzeciej minucie dogrywki. JKH pokonuje GKS Tychy 3:2 i dzięki wygranej zmniejsza stratę do Comarch Cracovi.

Następne spotkanie z udziałem podopiecznych Roberta Kalabera kibice będą mieli okazję zobaczyć już w najbliższy wtorek kiedy to jastrzębianie zmierzą się o 18:00 z Unią Oświęcim.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 3:2 (1:0, 1:1, 0:1,1:0)

1:0 - Ł. Nalewajka 19:39'

1:1 - Reszutko 35:05'

2:1 - Laszkiewicz 37:11'

2:2 - Kolarz 53:55'

3:2 - Kubes 63'

JKH: Raszka (Fucik) - Jankovic, Michałowski, Vozdecky, Paś, Laszkiewicz - Homer, Lukacik, Bordowski, Kulas, Bryk - Matusik, Kubes, R. Nalewajka, Wróbel, L. Nalewajka - Chorążyczewski, Bigos, Pelaczyk, Jarosz, Świerski. Trener: Robert Kalaber

GKS: Murray (Lewartowski) - Ciura, Pociecha, Bepierszcz, Galant, Witecki - Gorny, Kolarz, Bagiński, Rzeszutko, Gościński - Kaznadey, Kotlorz, Szczechura, Cichy, Guzik - Gazda, Kogut, Komorski, Woźnica. Trener: Andrei Gusow