JKH: zwycięstwo po rzutach karnych

2013-01-12, Autor: pww
Do końca spotkania JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovia na tablicy wyników widniało 2:2. O zwycięstwie drużyny jastrzębian zdecydowały dopiero rzuty karne.

Pierwsza tercja wskazywała na minimalną przewagę drużyny gospodarzy. Wynik spotkania otworzył Richard Bordowski, który w 9. minucie usadowił krążek w bramce przeciwnika.

Druga tercja również należała do jastrzębian, choć nie brakowało groźnych akcji ze strony przeciwnika. W 33. minucie wynik zmienił Mirosłav Zatko, który technicznym strzałem z linii niebieskiej pokonał Rafała Radziszewskiego.

W trzeciej tercji gospodarzom nie wiodło się już tak dobrze. W 44. minucie kontaktowego gola zdobył Damian Słaboń, który dobił uderzenie Daniela Laszkiewicza. Zaledwie trzy minuty później był już remis. Doprowadził do niego Patrik Valczak, który sfaulowany przez Mateusza Bryka zamienił rzut karny na gola.

Zarządzona przez sędziego dogrywa nie przyniosła zwycięzcy. Stało się to dopiero w rzutach karnych, gdzie o zwycięstwie gospodarzy zdecydował gol Radka Prochazki.

Dodatkową atrakcją spotkania była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z niedawno zdobytym przez hokeistów pucharem.

Dodajmy, że już w najbliższy poniedziałek bohaterem Wywiadu Tygodnia będzie bramkarz JKH GKS Jastrzębie, Kamil Kosowski.