zamknij

Koronawirus na Śląsku. Informacje

JSW grozi palcem swoim pracownikom

2020-04-04, Autor: AB

Sztab Kryzysowy JSW wydal wczoraj komunikat. Jest on skierowany do wszystkich, którzy przedstawiąją spółkę w złym świetle. Mówi rownież o konsekwencjach, ze zwolnieniem dyscyplinarnym włącznie.

Reklama

Zarząd Spółki już we wcześniejszych komuniaktach skierowanych do pracowników JSW ostrzegał pracowników przed stawianiem spółki w niekorzystnym świetle.

Wczoraj został opublikowany komunikat dotyczący pojawiajania się ostatnio w Internecie fałszywych informacji na temat działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Grupie JSW podejmowanych przez Sztab Kryzysowy

- Informacje te podważają zaufanie do pracodawcy oraz wprowadzają w błąd zarówno pracowników, jak i opinię publiczną. Należy pamiętać, że anonimowość w sieci to mit. Wobec każdej osoby, która działa na niekorzyść JSW SA będą wyciągane konsekwencje, ze zwolnieniem dyscyplinarnym włącznie. Szczególnie obecnie, w trudnych dniach epidemii, istotne jest wspólne działanie na rzecz ochrony zdrowia oraz funkcjonowania i istnienia JSW - czytamy w komunikacie Sztabu Kryzysowego JSW SA.

Co o tym sądzicie?

Oceń publikację: + 1 + 37 - 1 - 35

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (6):
 • ~Capote 2020-04-04 18:27:14

  Prezesowi pomyliły się czasy komuny z terażniejszością , czy według niego informowanie o nieprawidłowościach jest działaniem na szkodę czy dla dobra firmy . Prezes zupełnie nie panuje nad sytuacją w spółce i własnie obnażył swoją nieudolność, zamiast dbać o bezpieczeństwo straszy pracowników zwolnieniami .Pewnie uważa ze tak jak za komuny JEŻELI SIĘ O CZYMŚ NIE MÓWI TO TEGO NIE MA . Prezesie to dzięki górnikom masz pan jeszcze prace przestań straszyć robotników TO NIE TE CZASY !!!!!!!

  25 2
 • ~Wojciech 2020-04-04 19:30:11

  Lepiej chyba byłoby sprostować nieprawdziwe informacje.
  Przecież spółka musiała podjąć środki bezpieczeństwa zgodnie z nowymi przepisami.
  Wystarczy to ogłosić i się chwalić jak się chroni pracowników.
  To jest dbanie o dobre imię.

  14 1
 • ~ 2020-04-06 08:04:54

  Panie Prezesie-to nie pracownicy a zatroskani akcjonariusze . Może to Oni Panu pogrożą!

  18 0
 • ~ 2020-04-07 07:14:52

  No trudno sie dziwić że ludzie wystraszeni ,zatroskani a nawet wku...
  .Panie Prezesie nie trzeba Im dokładać jeszcze zmartwień ,ostrzezenie wystarczy.

  7 0
 • ~ 2020-04-07 11:35:28

  Słyszałem Panie Prezesie ,że JSW szyje maski i jestem szczęśliwy.
  Proszę niech Pan mnie nie zwalnia, już będę zawsze tego chwalić.

  10 0
 • ~ 2020-04-07 12:19:25

  Panie Prezesie muszę za ta "rękę w nocniku" i te "zlikwidowane podstawowe stanowiska " oraz "firmy" obce i obcych Pana przeprosić jak i JSW.Powiedziałem to dlatego,że mi akcje na giełdzie spadały a mam ich kilka tysięcy więc bylem podgrzany.
  Teraz już ochłonąłem ,jest OK -proszę mnie nie zwalniać.
  Druga strona medalu.

  9 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 411