Kamil Jadach bohaterem meczu z Góralem Żywiec

Wczoraj piłkarze GKS Jastrzębie pokonali na wyjazdowym spotkaniu Górala Żywiec 2:1. Bohaterem meczu był Kamil Jadach, który w 85. minucie zdobył zwycięską bramkę.

Do przerwy jastrzębianie przegrywali 0:1, lecz sytuacja całkowicie odmieniła się w drugiej połowie. W 67. minucie pięknym golem z półobrotu popisał się Damian Tront ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR, dla którego mecz w Żywcu był drugim w barwach GKS-u.

Z kolei drugiego gola 85. minucie zdobył Kamil Jadach, po czym założył koszulkę z napisem „Piłka nożna dla kibiców”. Zgodnie z przepisami został za to ukarany żółtą kartką.

Podopieczni Grzegorza Łukasika odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. Dzięki temu awansują na pozycję wicelidera IV ligi.

Za tydzień piłkarze z GKS Jastrzębie zmierzą się na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała.

Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:0)

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Tomasz Kocerba, Piotr Pacholski, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Bartosz Hajczuk, Kamil Gorzała, Damian Tront, Tomasz Musioł (80. Patryk Ułasewicz) - Patryk Dudziński (46. Paweł Gryta), Kamil Jadach (86. Aleksander Szweda). Trener - Grzegorz Łukasik.