Kamil Swalski z Klubu Biegacza MOSiR w Wojewódzkiej Kadrze Młodzików

Kamil Swalski, reprezentant Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój, został powołany na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

Zawodnik jastrzębskiego klubu został powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Zgrupowanie odbędzie się w Szczyrku w dniach 4-14 lipca. Przypomnijmy, że na ostatnich zawodach "I Ty możesz zostać Mistrzem...", które odbyły się w Krakowie przed wakacjami, Kamil Swalski zwyciężył na dystansie 300 m i pobił swój rekord życiowy (zobacz więcej).

Kamil na dystansie 600 m wywalczył w tym roku brązowy medal Mistrzostw Śląska uzyskując czas 1:30.70 s, co jest jego rekordem życiowym.