Od piątku do niedzieli jastrzębianie cieszyli się z doskonale przygotowanych tras Kotelnicy Białczańskiej. – Kiedy ratraki kończyły swoją pracę, my czekaliśmy w kolejce na pierwszy wjazd. Miękki, biały puch pod deskami jest tym, na co każdy narciarz czekał od dawna – relacjonuje Tomasz Czarnota, inicjator zimowych wypadów. - Na każdym kroku było widać maksymalne zadowolenie uczestników. Narciarska zabawa i wspaniałe chwile w doborowym towarzystwie to przeżycia, których nie sposób wyrazić słowami – dodaje.
Po sobotnim szaleństwie na stoku, jastrzębianie zamówili sobie góralską kapelę wraz z pełną kulinarną oprawą. – Było bardzo swojsko. Ogień w kominku i regionalne klimaty do 24.00. Kiedy myzykanci skończyli swój występ, ich miejsce zajęły klubowe numery z podłączonej do wzmacniacza komórki. Tak oto zrobiliśmy sobie dyskotekę trwającą do rana. „Gangam Style” i „Ona tańczy dla mnie” … trzeba dodać, było dobrze. Tak się bawią jastrzębianie – mówi Tomasz Czarnota.
> Zdjęcia z wypadu do Białki Tatrzańskiej można znaleźć tutaj
Ostatni dzień wypadu to szybkie śniadanie i relaks w Termie Bania z którego skorzystała większość uczestników. Pozostali wybrali się na stok. - Podsumowując, było intensywnie, sportowo, przyjacielsko i bardzo rodzinnie – ocenia pan Tomasz.
Przypomnijmy, impreza została zorganizowana w ramach „Jastrzębskich wypadów do Białki Tatrzańskiej” , których organizatorem jest Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso. Kolejny wypad już 1 lutego.
Patronem medialnym akcji jest portal tuJastrzębie.pl. Więcej informacji o wyjazdach można znaleźć na stronie.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Oszukał blokadę alkoholową i uciekał przed policją. Pościg zakończył się zabraniem prawka!
14607Porzucony pojazd na rondzie, a w środku... broń?
3336Przeszedł obok i go rozpoznał. Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego
3254Znieważył policjanta, jest poszukiwany. Kolejny w policyjnej galerii
2119Nocne pożary na terenie działek. Jedna osoba trafiła do szpitala
2016Skradziony w Łodzi, znaleziony w Jastrzębiu-Zdroju. Samochód o wartości 300 tys. złotych ujawniono w dziupli
+13 / -2Policja zatrzymała fałszywego adwokata. Przez trzy lata prowadził sprawy karne, majątkowe czy gospodarcze
+7 / -0Ulica Libowiec zostanie zmodernizowana - będzie rondo. Koszty pokryje JSW
+7 / -0"Stój policja!". Chciał zrobić zakupy, a zatrzymał złodzieja
+5 / -0Podpalił samochód na stacji paliw. Był naćpany i wszystko nagrywał
+5 / -1Po sesji. Anna Hetman z absolutorium i wotum zaufania
1Oszuści "na ZUS". Uważajcie na fałszywe SMS-y!
1Sprawdzają prędkość! Dziś akcja policji w całej Polsce
1Odznaczenia, awanse, wyróżnienia. Za nami Zbiórka z okazji Dnia Strażaka
1Ulica Libowiec zostanie zmodernizowana - będzie rondo. Koszty pokryje JSW
1Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert