Kolejny dobry występ H2O Jastrzębie

25 maja Woli Krzysztoporskiej odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 11-letnich. Klub Pływacki H2O Jastrzębie przywiózł z tych zawodów siedem medali.

Jastrzębski Klub Pływacki H2O reprezentowali: Paweł Gwóźdź, Samuel Mosoń, Kamil Karzełek oraz Piotr Mosoń. Chłopcy wywalczyli pierwsze miejsce w sztafecie 4x50 m stylem zmiennym oraz drugie miejsce na dystansie 4x50 m stylem dowolnym.

W startach indywidualnych czterokrotnie na najwyższym stopniu podium stawał Piotr Mosoń, który pokonując rywali na 50 m motylem, 100 m dowolnym, 100 m grzbietem oraz 200 m stylem zmiennym wywalczył tytuł Najlepszego Zawodnika Zawodów.

Jego klubowy kolega Paweł Gwóźdź uplasował się na drugiej pozycji płynąc 100 m stylem klasycznym.