Komplet punktów wywieziony z Bielska-Białej, GKS znowu zwycięża

2016-11-13, Autor:

Wynikiem 0:1 zakończył się mecz 16 kolejki III ligi rozgrywany pomiędzy BKS-em Bielsko-Biała, a GKS-em Jastrzębie.

Pierwszą połowę można było nazwać „typowym meczem walki”. Obie drużyny starały się atakować pozycyjnie ale grały także asekuracyjnie w obronie. Ta część gry nie obfitowała w wiele sytuacji i zakończyła się bezbramkowym remisem

W drugiej połowie inicjatywę przejęli nasi zawodnicy. Jastrzębianie wygrali dzięki bramce zdobytej przez Dominnika Szczęcha w 73 minucie po strzale z za pola karnego. Wtedy wszystko na jedną kartę postawili bielszczanie. Zaczęli częściej atakować i wychodzić większa ilością zawodników jednak dzięki dobrej postawie gości w obronie wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:0)
Bramki: 73. Dominik Szczęch

BKS Stal Bielsko-Biała: Bartosz Poloczek - Damian Zdolski (79. Radomski), Kacper Prokopów, Ariel Dzionsko, Bartosz Iskrzycki, Seweryn Caputa, Damian Szczęsny, Marcin Czaicki (46. Furczyk), Mariusz Sobala, Krzysztof Chrapek (87. Pryszcz), Artur Pląskowski (66. Blezak)
GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Kamil Szymura, Kacper Kawula, Dawid Weis, Damian Tront, Adrian Kopacz (69. Farid Ali), Tomasz Musioł, Dominik Szczęch, Kamil Jadach (74. Wojciech Caniboł), Daniel Szczepan (83. Bartosz Szepeta)