KS Jastrzębie-Borynia wygrywa zgodnie z planem

2015-02-23, Autor: mkor, źródło: KS J-B

W zeszłą sobotę KS Jastrzębie-Borynia na własnej hali podejmowało SMS PZPS Szczyrk. Podopieczne Jarosława Bodysa wygrały nie przegrywając ani jednego seta.

Początek spotkania należał do wyrównanych. Walka punkt za punkt trwała dosyć długo, jednakże w końcówce jastrzębianki ruszyły do ataku i udało im się wygrać 25:22.

W drugiej partii uczennice ze Szczyrku nie grały już tak dobrze. Popełniały dużo błędów w obronie i ataku, co bez litości wykorzystywały gospodynie. Taki obrót spraw sprawił, że w drugim secie było 25 do 12.

Beznadziejny wynik poprzedniego seta powodował, że drużyna ze Szczyrku musiała postawić wszystko na jedną kartę. Przyjezdne nie odmieniły jednak swojej gry, a co za tym idzie przegrały cały mecz. Następny mecz KS Jastrzębie-Borynia rozegra dopiero 7 marca w Krośnie. Te spotkanie zadecyduje jakie pary będziemy oglądać w fazie play-off.

KS Jastrzębie-Borynia – SMS PZPS Szczyrk 3:0 (25:22, 25:12, 25:18)