Lider w Jastrzębiu?

2013-05-19, Autor: mw
Piłkarze z GKS Jastrzębie zwyciężając 1:0 z Rekordem Bielsko-Biała zwiększyli szanse na awans do III ligi.

Od samego początku jastrzębianie radzili sobie lepiej na boisku. Co chwilę stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywali, lecz z wszelkimi atakami dobrze radził sobie golkiper Rekordu.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się jeszcze lepiej dla gospodarzy. W 56.minucie honorową bramkę strzelił Tomasz Kocerba. Groźnie pod bramką rywala zrobiło się jeszcze kilkakrotnie. W 71.minucie piłkę uderzoną z bliska obronił Chwałka, zaś po dobiciu powędrowała nad poprzeczkę.

W końcówce spotkanie goście za wszelką cenę starali się wyrównać wynik. Jednak nie zdołali wykorzystać dośrodkowania i rzutu karnego.

Po wygranym spotkaniu, GKS Jastrzębie z 46 punktami uplasował się na pozycji lidera. Czy utrzyma tą pozycję przekonamy się już dzisiaj. Nadwiślan Góra żeby wrócić na fotel lidera musi wygrać swój mecz z  drużyną Drzewiarz Jasienica.

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

1:0 Tomasz Kocerba '56

GKS Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik - 2. Tomasz Lorenc, 4. Piotr Pacholski, 11. Mateusz Wrana, 3. Tomasz Kocerba - 9. Kamil Duda (60. 13. Tomasz Musioł), 7. Kamil Gorzała, 20. Damian Tront, 10. Bartosz Hajczuk - 8. Kamil Jadach (90. 5. Adrian Kopacz), 18. Paweł Gryta (60. 16. Patryk Dudziński). Trener - Grzegorz Łukasik.

Rekord Bielsko-Biała: 62. Łukasz Chwałka - 2. Piotr Jaroszek, 4. Dariusz Rucki, 6. Damian Stolarczyk (64. 14. Dawid Ogrocki), 10. Krystian Papatanasiu (78. 19. Michał Bojdyr) - 13. Kamil Jaroś (56. 9. Krzysztof Koczur), 8. Andrzej Maślorz, 20. Mateusz Żyła, 21. Mateusz Gaudyn - 17. Mieczysław Sikora (70. 18. Dmytro Pidczenko), 77. Bartosz Woźniak. Trener - Ireneusz Kościelniak.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0