Zajęcia są skierowane do wszystkich mieszkańców. W poniedziałek, 13 lutego, o godzinie 10:00 odbędą się internetowe wykłady dla młodzieży, zaś o godzinie 17:00 dorośli wezmą udział w zajęciach pt. „Media w sieci – Muzyka”.
We wtorek, 14 lutego, o godzinie 10:00 zaplanowano lekcję multimedialną pt. „Eksplorator w sieci – bezpieczne serfowanie”, natomiast o godzinie 17:00 dorośli porozmawiają o telewizji.
Z kolei w środę, 15 lutego, od godziny 10:00 do 13:00 zostanie zorganizowany happening dla młodzieży pt. „Buszujący w sieci”, a o godzinie 17:00 dorośli będą uczestniczyli w spotkaniu pt. „Media w sieci – Radio”.
W kolejnym tygodniu, 21 lutego przedszkolaki wezmą udział w warsztatach grafiki komputerowej. Początek o godzinie 17:00. W środę, 22 lutego, o godzinie 17:00 pierwsze kroki w sieci zrobią 3- i 4-letnie dzieci.
Zajęcia będą też organizowane dla osób starszych. Od 13 do 15 lutego, o godzinie 17:30 zaplanowano warsztaty komputerowe dla dorosłych. Zapisy pod numerem telefonu: 32 473 10 77.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Jastrzębie-Zdrój w wersji Minecraft? To musicie zobaczyć!
8404"Wiolinki" - zespół ma już 50 lat! [FOTO]
1144Uczniowie "Sobieskiego" docenieni. MEN nagrodził 7 osób
700Wspólne śniadanie wielkanocne w Jastrzębiu-Zdroju. Kiedy? Gdzie?
5712. Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa w Żorach - zapisy do końca kwietnia
358Jastrzębianka w "Mam Talent". Agnieszka Chylińska zachwycona Kyöku
+5 / -0Uczniowie "Sobieskiego" docenieni. MEN nagrodził 7 osób
+3 / -0Jastrzębie-Zdrój w wersji Minecraft? To musicie zobaczyć!
+3 / -0"Wiolinki" - zespół ma już 50 lat! [FOTO]
+2 / -0III Międzynarodowy Ekumeniczny Koncert Muzyki Pokutnej i Pasyjnej - 4 i 5 kwietnia w Żorach
+1 / -0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert