Mistrzowie Polski dalej lepsi od JKH

2015-09-14, Autor: mkor, źródło: JKH
Jastrzębski Klub Hokejowy przegrał 3:0 z GKS Tychy w drugiej kolejce gier Polskiej Hokej Ligi.

Pierwsza tercja miała idealny początek dla gospodarzy, którzy musieli zrehabilitować się swoim kibicom za porażkę w pierwszej kolejce. Już w 4. minucie krążek w siatce umieścił Radosław Galant. Nie minęła chwila, a było już 2:0 za sprawą Jakuba Witeckiego. Od tego momentu, tyszanie grali już bardziej uważnie i kontrolowali przebieg spotkania.

JKH GKS Jastrzębie co prawda walczyło do końca i skorzystało nawet z wpuszczenia na taflę szóstego zawodnika, to na minutę przed końcem wynik ustalił Mateusz Bepierszcz strzelając do pustej bramki.

GKS TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

1:0 - 04:21 - Radosław Galant - Adam Bagiński, Jakub Witecki
2:0 - 07:25 - Jakub Witecki - Radosław Galant
3:0 - 58:57 - Mateusz Bepierszcz - Mikołaj Łopuski, Michael Kolarz (do pustej bramki)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) - Lukáčík, Górny, Laszkiewicz, Ł. Nalewajka, Bordowski - Janáček, Semrád, Danieluk, Pastryk, Plichta - Schejbal, Bigos, R. Nalewajka, Jaworski, Kulas oraz Gimiński, Matusik.

GKS Tychy: Kosowski (Žigárdy) - Bryk, Kotlorz, Kogut, Kartoshkin, Vitek - Pociecha, Hertl, Witecki, Galant, Bagiński - Kolarz, Ciura, Łopuski, Kolusz, Kuzin - Jeziorski, Bepierszcz, Kamil Kalinowski, Komorski.