Kultura, rozrywka i edukacja

Młodziczki ZSMS-u wygrały dwa spotkania z rzędu

W sobotę, 18 listopada młodziczki Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju rozegrały dwa spotkania. Zmierzyły się z TS-em Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec oraz MOSM-em Tychy III. Oba siatkarskie pojedynki zakończyły się zwycięstwem jastrzębianek.

W hali Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju podopieczne trenera Jarosława Bodysa wygrały kolejne dwa spotkania z drużynami TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec i MOSM Tychy III.

W meczu z Żywcem pierwszy set padł łupem przyjezdnych. Wygrały go 25:19. W kolejnych dwóch setach dziewczęta z Jastrzębia nie pozwoliły sobie wyrwać zwycięstwa, pokonując rywalki do 18 i do 12. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla młodziczek ZSMS-u.

W drugim spotkaniu MOSM Tychy III uległ naszej drużynie 2:0. Po rozegranych sobotnich spotkaniach młodziczki Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego zajmują drugie miejsce w swojej grupie rozgrywkowej.

Wyniki spotkań:
JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (19:25, 25:18, 15:12),
JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy III 2:0 (25:17, 25:17).

Skład JKS SMS: Maja Stroińska, Kalina Hajduga, Zuzanna Żarłok, Martyna Matula, Magdalena Mrozek, Nikola Rzeszut, Wiktoria Szymborska, Zuzanna Kuniec, Julia Zadworna, Sonia Chętnicka, Wiktoria Kałużna (libero).

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 0