zamknij

Kultura i rozrywka

MOK wystawił swoją kolekcję sztuki

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju przez ponad 30 lat działalności zebrał interesującą kolekcję sztuki najnowszej, która dokumentuje lata działalności na tym polu.

8 listopada w Galerii Epicentrum otwarto wystawę prac ze zbiorów Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu-Zdroju. Przez ponad 30 lat działalności ośrodek zebrał interesującą kolekcję sztuki najnowszej, która dokumentuje lata działalności na tym polu.

Reklama

W skład kolekcji wchodzą grafiki, rysunki, obrazy olejne, ceramika oraz fotografia. Są to prace które pozostały po takich imprezach jak Międzynarodowe Konfrontacje Artystyczne, wernisaże wystaw czy happeningi.

Na co dzień prace, które MOK prezentuje na wystawie przechowuje w magazynach. Wystawa jest okazją, żeby zapoznać się z na co dzień niedostępnymi dziełami, przypomnieć sobie wydarzenie, w związku z którym powstały oraz zapoznać się z tym niezwykle ciekawym fragmentem historii naszego miasta.

Ekspozycja potrwa do 30 listopada. Można ją zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00. Wstęp wolny.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na jaki komitet zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Oddanych głosów: 685