Nadal bez wygranej. JKH przegrywa w Oświęcimiu

2022-09-19, Autor: KB, źródło: jkh.pl

Takiej serii nie spodziewał się nikt. Czwarta porażka z rzędu stała się faktem w piątkowy wieczór w Oświęcimiu. Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie po raz kolejny nie byli w stanie zdobyć bramki przegrali 3:0 z Unią.

W piątek (16 września) zespół JKH GKS-u Jastrzębie zanotował czwartą porażkę z rzędu w Polskiej Hokej Lidze. Tym razem rywalem, który nie pozwolił sobie na strzelenie ani jednej bramki była Unia Oświęcim.

Pierwsza tercja była tą najbardziej wyrównaną w trakcie meczu. Swoje szanse mieli zarówno goście, jak i gospodarze. Zakończyła się ona jednak bezbramkowym remisem.

W drugiej odsłonie gry to Unia przejęła inicjatywę. W bramce dobrze spisywał się jednak golkiper jastrzębian. Goście nie zdołali jednak utrzymać remisowego rezultatu do końca i na kilka minut przed przerwą grając w podwójnym osłabienia jastrzębianie stracili bramkę.

Trzecia tercja to już dominacja Unii. Gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia i wygrali ostatecznie ten mecz 3:0. Najbliższy mecz JKH GKS-u Jastrzębie w piątek (23 września). Rywalem na Jastorze będzie GKS Tychy.

Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

JKH GKS Jastrzębie: Balizs - Górny, Bryk, Urbanowicz, Paś, Pelaczyk - Sevcenko, Jansons, Kaleinikovas, Freidenfelds, Sinegubovs - Kostek, Viinikainen, Korkiakoski, Svec, Mikyska - Horzelski, Kamienieu, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka.