zamknij

Biznes

Opowiedzą o ofercie las minute w strefie ekonomicznej

Podstrefa Jastrzębsko-Żorska KSSE oraz Urząd Gminy Pawłowice zapraszają wszystkie rozwijające się firmy działające w zakresie produkcji, logistyki, wytwórczości oraz usług przemysłowych na Konferencję Inwestycyjną pod nazwą "Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, 40% - last minute".

Reklama

Na konferencji przybliżone zostaną zagadnienia związane z aspektami inwestowania w Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zarówno pod kątem tematyki ulg podatkowych, jak i praktycznych aspektów inwestowania w KSSE oraz przedstawienia terenów inwestycyjnych Strefy.

Konferencja odbędzie się w środę 25 września 2013 o godz. 9.30 w Sali Rady Gminy w Pawłowicach, ul. Zjednoczenia 60. Potrwa do godziny 12.30.

Kontakt: KSSE S.A. Podstrefa Jastrzębsko-Żorska, tel. 32 43-50-616, e-mail: zory@ksse.com.pl.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

 

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~anika78 2013-09-19
    22:37:48

    0 0

    Pewnie i tak nic z tego nie wyniknie. Nie będzie nowych firm i miejsc w pracy - szkoda, że władze Jastrzębia nie zorganizują takiej konferencji w naszym mieście. Przecież nie od dziś wiadomo, że nie potrafią sprzedać terenów wchodzących w skład KSSE.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem GKS Jastrzębie powinno otrzymać wyższą dotację z Urzędu Miasta?
Oddanych głosów: 1261