Pewne zwycięstwo Białych Jastrzębie

W kolejnym spotkaniu Polskiej Ligii Hokeja na Lodzie Kobiet Białe Jastrzębie pokonały w wyjazdowym spotkaniu Naprzód Janów 6:1.

W pierwszej tercji spotkania bramki nie padły. O zwycięstwie zdecydowała druga tercja, którą jastrzębianki wygrały 4:1. Tercja trzecia to już spokojne kontrolowanie meczu i potwierdzenie swojej wyższości udokumentowane strzeleniem przez jastrzębskie zawodniczki dwóch kolejnych bramek.

Naprzód Janów - UKH Białe Jastrzębie 1:6
0:1 Szynal (Jabłońska) 27'41
1:1 Ślimak (Nowicka - Orawska) 27'50
1:2 Kulas (Aniołova) 27'59
1:3 Czarnecka (Kulas) 30'40
1:4 Szynal (Czarnecka) 33'30
1:5 Wróbel (Dreinert) 42'43
1:6 Kierc (Jabłońska) 49'00

MUKS Naprzód Janów - Kolon Weronika, Sorek Żaneta - Malinowska Izabela, Grzymiesławska Agnieszka, Ślimak Małgorzata, Orawska Joanna, Nowicka Roksana - Mizera Katarzyna, Grzemska Magdalena, Stopa Agata, Kosakowska Sandra, Nyl Angelika - Wdowiak Kamila, Malajka Klaudia, Klonowska Kamila, Tomczok Olivia, Sośnierz Monika - Gawlik Julia

UKH Białe Jastrzębie – Kosińska Agata, Antoniewicz Monika – Rapcia Katarzyna, Kozyra Agata, Kulas Paulina, Aniołova Sarka, Pocheć Aleksandra – Gumowska Magdalena, Kierc Anna, Jabłońska Magdalena, Czarnecka Ewelina, Szynal Magdalena – Mierzwińska Anita, Porębska Karolina, Tyc Katarzyna, Wróbel Klaudia, Dreinert Anna - Mianowska Angelika