zamknij

Sport i rekreacja

Piłka nożna: Wyniki spotkań i tabele, II liga, III liga, liga okręgowa i B-klasa

2017-10-09, Autor: PS

Piłkarski weekend za nami, pora więc podsumować poczynania naszych drużyn i przyjrzeć się ich sytuacji w tabeli.

GKS 1962 Jastrzębie w wyjazdowym spotkaniu pokonuje 2:0, Siarkę Tarnobrzeg.

Reklama

Pniówek Pawłowice remisuje na własnym terenie z KS-em Polkowice.

Granica Ruptawa dzieli się punktami z Gwiazdą Skrzyszów.

W B klasie Zryw Bzie skronie pokonuje zespół Jedności Rogoźna.

 Oto dokładne wyniki oraz aktualne tabele:

II Liga

Warta Poznań 0-0 GKS Bełchatów
Wisła Puławy 0-0 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 1-1 ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków 0-1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 0-2 GKS 1962 Jastrzębie
Rozwój Katowice 2-1 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik 3-0 Gryf Wejherowo
MKS Kluczbork 1-1 Gwardia Koszalin


Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P.
1.  Warta Poznań 13 26 8 2 3
2.  Radomiak Radom 13 26 7 5 1
3.  GKS 1962 Jastrzębie 13 25 7 4 2
4.  ŁKS Łódź 13 22 5 7 1
5.  Garbarnia Kraków 13 20 6 2 5
6.  Siarka Tarnobrzeg 13 20 6 2 5
7.  Olimpia Elbląg 13 19 5 4 4
8.  Legionovia Legionowo 12 17 5 2 5
9.  Znicz Pruszków 13 17 5 2 6
10.  ROW 1964 Rybnik 13 16 4 4 5
11.  GKS Bełchatów 12 15 4 3 5
12.  Rozwój Katowice 13 14 3 5 5
13.  Błękitni Stargard Szczeciński 13 14 3 5 5
14.  Wisła Puławy 13 13 2 7 4
15.  MKS Kluczbork 13 13 2 7 4
16.  Stal Stalowa Wola 13 12 2 6 5
17.  Gryf Wejherowo 12 11 2 5 5
18.  Gwardia Koszalin 12 7 1 4 7

III Liga

Ruch Zdzieszowice 3-4 Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze 3-1 Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 KS Polkowice
Falubaz Zielona Góra 1-1 Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Miedź II Legnica
Piast Żmigród 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin 7-2 Polonia Głubczyce
Ślęza Wrocław 1-1 Skra Częstochowa
Unia Turza Śląska 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P.
1.  Stal Brzeg 12 24 8 0 4
2.  Gwarek Tarnowskie Góry 11 24 7 3 1
3.  Skra Częstochowa 11 24 7 3 1
4.  Górnik II Zabrze 12 21 7 0 5
5.  KS Polkowice 12 21 6 3 3
6.  Ślęza Wrocław 12 20 6 2 4
7.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 12 18 5 3 4
8.  BKS Stal Bielsko-Biała 12 17 5 2 5
9.  Pniówek Pawłowice Śląskie 12 16 4 4 4
10.  Lechia Dzierżoniów 11 16 5 1 5
11.  Rekord Bielsko-Biała 11 16 4 4 3
12.  Zagłębie II Lubin 11 14 4 2 5
13.  Falubaz Zielona Góra 12 14 3 5 4
14.  Ruch Zdzieszowice 12 13 3 4 5
15.  Piast Żmigród 12 11 3 2 7
16.  Miedź II Legnica 12 10 3 1 8
17.  Unia Turza Śląska 11 9 2 3 6
18.  Polonia Głubczyce 12 6 2 0 10

Zina Liga Okręgowa Gr. III

Odra Wodzisław Śląski 3-0 Zameczek Czernica
Naprzód Syrynia 2-2 Polonia Marklowice
LKS Krzyżanowice 0-1 Przyszłość Rogów
Naprzód Zawada 2-4 Forteca Świerklany
Płomień Połomia 2-2 Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Granica Ruptawa
MKS 32 Radziejów 2-2 Rafako Racibórz
Naprzód Borucin 5-3 KS 1905 Krzanowice


Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P.
1.  Płomień Połomia 9 22 7 1 1
2.  Przyszłość Rogów 9 20 6 2 1
3.  Zameczek Czernica 10 19 6 1 3
4.  Gwiazda Skrzyszów 10 16 4 4 2
5.  Rafako Racibórz 9 16 4 4 1
6.  Naprzód Borucin 10 15 4 3 3
7.  Polonia Marklowice 9 14 4 2 3
8.  Naprzód Syrynia 9 14 4 2 3
9.  Naprzód Czyżowice 9 13 3 4 2
10.  Forteca Świerklany 10 13 4 1 5
11.  Odra Wodzisław Śląski 9 12 3 3 3
12.  MKS 32 Radziejów 9 11 3 2 4
13.  LKS Krzyżanowice 9 8 2 2 5
14.  Naprzód Zawada 9 6 2 0 7
15.  Granica Ruptawa 9 4 1 1 7
16.  KS 1905 Krzanowice 9 3 1 0 8

 

B-klasa Rybnik 

Dąb Dębieńsko 3-0 Płomień Czuchów
Orzeł Palowice 2-2 TKKF Jedność Grabownia 
Iskra Rowień 2-2 Inter Krostoszowice
Jedność Rogoźna  0-1 Zryw Bzie
Olza Godów 3-3 Ruch Stanowice
Żar Szeroka 2-1 Start Mszana
Forteca II Świerklany 1-4 Polonia Niewiadom
Polaris Żory 1-0 Orzeł Jankowice

Tabela

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P.
1.  Dąb Dębieńsko  11 27 8 3 0
2.  Płomień Czuchów  11 25 8 1 2
3.  Orzeł Palowice 11 25 7 4 0
4.  Iskra Rowień 11 22 7 1 3
5.  Polonia Niewiadom 11 21 6 3 2
6.  Start Mszana 11 19 6 1 4
7.  Orzeł Jankowice 11 18 6 0 5
8.  TKKF Jedność Grabownia  11 15 4 3 4
9.  Inter Krostoszowice 11 14 3 5 3
10.  Ruch Stanowice 11 14 4 2 5
11.  Żar Szeroka 11 14 4 2 5
12.  Forteca II Świerklany 11 9 2 3 6
13.  Olza Godów 11 8 2 2 7
14.  Polaris Żory 11 8 2 2 7
15.  Zryw Bzie 11 6 2 0 9
16.  Jedność Rogoźna  11 3 1 0 10

 

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

W którym rejonie Jastrzębia najlepiej wybudować dom?









Oddanych głosów: 764