Po 360 dniach pokonali wreszcie JKH

2015-01-10, Autor: mkor, źródło: JKH
Po zwycięstwie w Opolu nie udało się powtórzyć wyczynu w Oświęcimiu. JKH przegrał na wyjeździe z Unią 3:2, ale dopiero po rzutach karnych.

Spotkanie było niezwykle wyrównane. Po pierwszej tercji na tablicy świetlnej widniał wynik 1:1, a trafienie dla jastrzębskiej drużyny zanotował Kamil Górny.

Druga tercja należała do gospodarzy, a w trzeciej znowu wyrównali nasi gracze. Na 2:2 strzelił Maciej Urbanowicz.

W rzutach karnych zawodnicy Unii strzelali bezbłędnie. W naszej drużynie skuteczny najazd zanotował tylko Leszek Laszkiewicz. Pomylił się natomiast Artem Bondarew i to Unia wygrała ostatecznie spotkanie 3:2.

TH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:2 k. (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 3:1)

1:0
- 06:43 - Mateusz Bepierszcz - Petr Tabaček, Marek Modrzejewski

1:1 - 17:19 - Kamil Górny - Leszek Laszkiewicz, Mateusz Rompkowski (5/4)
2:1 - 20:28 - Damian Piotrowicz - Wojciech Wojtarowicz, Lubomir Vosatko (5/4)
2:2 - 43:33 - Maciej Urbanowicz - Jan Steber, Mateusz Danieluk
3:2 - 65:00 - Jiří Zdeněk (zwycięski rzut karny)

TH Unia Oświęcim:
Fikrt (Witek) - Vosatko, Vizváry, Piotrowicz, Daneček, Szewczyk - Ciura, Gabryś, Jaros, Kalinowski, Zdeněk - Šindelář, Piekarski, Szewczyk, Komorski, Adamus - Fiedor, Bepierszcz, Modrzejewski, Tabaček.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Mateusz Rompkowski, Němeček, Laszkiewicz, Ł. Nalewajka, Urbanowicz - Bryk, Protivný, R. Nalewajka, Polodna, Danieluk - Kantor, Górny, Kulas, Bondariev, Przygodzki - Pastryk, Marzec, Steber, Drzewiecki.

Kary:
8 min - 14 min / Strzały: 37-47 / Widzów: 900.

Sędziowali: Przemysław Kępa (główny) - Robert Długi, Dariusz Pobożniak (liniowi).
Trenerzy: Josef Doboš (TH Unia Oświęcim) - Róbert Kaláber (JKH GKS Jastrzębie).