Porażka w Oświęcimiu. Unia lepsza o 2 bramki

2016-11-14, Autor:

Porażką dla jastrzębian zakończyło się spotkanie wyjazdowe w Oświęcimiu. TH Unia wygrała z JKH GKS 4:2

Mecz od początku nie układał się po myśli jastrzębskiej drużyny. Już w pierwszej tercji przegrywaliśmy po golu zdobytym przez Petra Tabaczka. Co gorsza w pierwszych minutach drugiej części spotkania gospodarze podwyższyli prowadzenie za sprawą Martina Kasperlika. Nadzieję kibicom JKH dał Tomasz Kominek, który po niespełna 3 minutach zdobył bramkę kontaktową.

Trzecią tercję musieliśmy zacząć odważnie i starać się zniwelować prowadzenie oświęcimian. Niestety, taka taktyka zemściła się na nas i doprowadziła tylko do zdobycia 2 bramek przez gospodarzy. Na ich poczynania golem odpowiedział tylko Leszek Laszkiewicz i cały mecz zakończył się dwubramkowym zwycięstwem Unii Oświęcim.

Sytuacja JKH GKS w tabeli nie wygląda za ciekawie. Do momentu podziału ligi na dwie grupy (silniejszą i słabszą) pozostały już tylko 3 mecze, a do 6 miejsca tracimy 3 punkty. Cała nasza nadzieja w dobrej grze jastrzębskich hokeistów, którzy być może decydujący mecz o awansie do lepszej grupy zagrają w Opolu z PGE Orlikiem

TH UNIA Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
1:0 Petr Tabaczek
2:0 Martin Kasperlik
2:1 Tomasz Kominek
3:1 Petr Tabaczek
4:1 Martin Kasperlik
4:2 Leszek Laszkiewicz