zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

PP12: o bezpieczeństwie na drodze

Spotkania stróżów prawa z dziećmi i młodzieżą już na stałe wpisały się w kalendarz Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Reklama

Policjant, który na co dzień pełni służbę w jastrzębskim wydziale ruchu drogowego odwiedził tym razem przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 12. Jak nie trudno się domyślić, rozmowa dotyczyła głównie bezpiecznego poruszania się po drogach.

Policjant przeprowadził w przedszkolu pouczającą pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Co prawda dzieci doskonale znają już najważniejsze zasady prawidłowego poruszania się po drodze, jednak dzięki spotkaniu wiadomości te zostały solidnie utrwalone. Prelekcje były także idealną okazją do tego, aby przestrzec dzieci przed niebezpieczeństwami, jakie czyhają na nie w drodze do i z przedszkola. Z uwagi na to, że wraz z nadejściem jesieni zaczął się okres długich wieczorów, policjant zwrócił uwagę milusińskich na to, jak ważne jest noszenie odblasków. Aby dzieci o nich nie zapominały, każde dziecko otrzymało praktyczną, odblaskową bransoletkę.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem „Lekcje o mieście” to dobry pomysł?
Oddanych głosów: 148