Relacja Live z meczu GKS Jastrzębie - ROW Rybnik

2017-11-04, Autor: PS

Zapraszamy do śledzenia relacji Live z sobotniego spotkania derbowego pomiędzy GKS 1964 Jastrzębie a ROW 1962 Rybnik.

GKS 1962 JASTRZĘBIE - ROW 1964 RYBNIK 2:1

90' Rozpoczynamy doliczony czas gry.

88' Kolejna interwencja Drazika.

85' Policyjna armatka w gotowości, z trybuny gości lecą krzesełka.

84' Policja wkracza na trybuny przy Harcerskiej.

80' Rosa ponownie wyjściem z bramki ratuje ROW.

78' Tym razem na trybunach flagowisko, kibice podobnie jak piłkarze pokazują dziś ekstraklasowy poziom.

72' Kamil Adamek i mamy 2:1 dla GKS-u, wspaniała akcja podopiecznych Jarosława Skrobacza.

71' Kolejny rajd Jadacha, zakończony strzałem, pewnie broni Rosa.

69' Drazik z kłopotami łapie piłkę po strzale Muszalika.

60' Mecz zdecydowanie wyrównany, goście z lekką przewagą od kilku minut.

53' Zmiana w szeregach gospodarzy, Szczęch za Semeniuka.

51' Zawody z minuty na minutę stają się brutalniejsze. Tym razem żółtą kartką napomniany Bober.

50' Fenomenalna interwencja Drazika ratuje GKS.

48' Piłkarze zagotowali się po faulu w bocznym sektorze, żółte kartki dla Tronta i Muszalika.

46' Zaczynamy drugą połowę. Do boju GKS!!!

45' Koniec pierwszej połowy.

44' Słupek ratuje gości przed utratą bramki, wspaniały rajd Jadacha.

38' Ali blisko zdobycia drugiej bramki, centymetry dzieliły GKS od kolejnego trafienia.

36' Z pozoru nie groźna wrzutka i niestety Marek Krotofil doprowadza do remisu. 1:1

32' Gospodarze zdecydowanie dominują w dzisiejszych derbach. Kolejna okazja na bramkę, tym razem odważne wyjście Rosy ratuje ROW przed stratą bramki.

29' Groźna główka w wykonaniu napastnika gości, ale pewnie broni Drazik.

25' Centra Szczepana, niestety w polu karnym gości zabrakło napastnika.

20' Kolejna akcja GKS-u, Ali trafia w boczną siatkę.

19' Wspaniała kartonada na trybunach, barwy klubu opanowały stadion.

17' Zapowiadała się groźna kontra ale niedokładnie zagrywa Szczepan.

14' Strzał z dystansu gości, Drazik z kłopotami, broni na raty.

11' Jadach uderza z 20 metrów, ale spokojnie broni Kacper Rosa.

8' Dobra akcja Farida Alego i przy odrobinie szczęścia Semeniuk mógł powiększyć prowadzenie.

4' Wspaniałe otwarcie GKS-u, Tront dośrodkował w pole karne a akcje wykonczył Daniel Szczepan. 1:0!!!