Siatkarze potwierdzają wysoką formę

2014-02-15, Autor: mkor, źródło: JW
W 21. kolejce Plus Ligi Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał na wyjeździe LOTOS Trefl Gdańsk 3:0. Zacięty był tylko pierwszy set, w którym nasz zespół wygrał do 28:27. Drużyna Bernardiego jest w świetnej formie.

Mecz w Gdańsku początkowo toczył się po myśli gospodarzy. Prowadzili nawet 15:11. Później na parkiecie rządzili już jednak tylko przyjezdni. Pierwszego seta Jastrzębski Węgiel wygrał do 27. W kolejnych nasz zespół odnosił zwycięstwa do 15 i do 17. Dzięki zwycięstwu, drużyna wciąż utrzymuje 3. pozycję w tabeli Plus Ligi.

LOTOS Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 0:3 (27:29, 15:25, 17:25)

LOTOS Trefl Gdańsk: Żaliński, Łomacz, Wierzbowski, Jarosz, Gawryszewski, Zajder, Rusek (libero)oraz Milczarek, Stolc, Ratajczak, Stępień

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Kubiak, Bontje, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Marechal, Van de Voorde, Jarmoc, Filippov