Siatkarze z VI LO Mistrzostwa Sportowego wywalczyli złoty medal

2013-06-05, Autor: mw; źródło: jastrzebie.pl
VI Liceum Mistrzostwa Sportowego z Jastrzębia-Zdroju zdobyło złoty medal na XII Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców odbywającej się w Ostródzie.

Uczniowie jastrzębskiego liceum we wspaniałym stylu, bez straty seta, przeszli przez wszystkie etapy rozgrywek. W finale pokonali drużynę LO SMS Świnoujście 2:0 (25-19, 25-23). Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został środkowy Jakub Kupisz, a tytuł MVP turnieju powędrował w ręce Konrada Formeli. Uczniowie VI Liceum Mistrzostwa Sportowego są jednocześnie zawodnikami Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco: