Siatkówka amatorów: jednostronne starcia na początek

2013-10-22, Autor: mkor, źródło: MLSA
Za nami I kolejka nowego sezonu Miejskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Każde z rozegraych już czterech spotkań rozstrzygło się w trzech setach.

Najbardziej emocjonujący był pierrwszy set meczu pomiędzy Jas-Mos I, a RKS Siłownia HERKULES. W grze na przewagi lepsi okazali się zawodnicy RKS-u, którzy wygrali 31:29. Zwycięstwo w kolejnych dwóch setach przyszło im już znacznie łatwiej.Siatkarze Siłowni HERKULES, zdążyli też wygrać mecz z ISKRĄ Absolwenci, który rozegrano awansem. Planowo spotkanie miało odbyć się dopiero w VI kolejce gier.

W I kolejce zwycięstwa zanotowali również zawodnicy KRS TKKF JastrząbBanku Spółdzielczego. Poniżej przedstawiamy wyniki i terminarz kolejnych gier.