Spokojny piątek przy Harcerskiej. Pewna wygrana z Garbarnią (3:1)

W piątek GKS Jastrzębie w meczu 32. kolejki podejmował Garbarnię Kraków. Jastrzębianie odnieśli spokojne zwycięstwo 3:1.

Jastrzębianie już do przerwy prowadzili 3:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Daniel Stanclik, a jedną dołożył Yegeniy Zakharchenko.

Po przerwie GKS kontrolował spotkanie, a gości stać było tylko na jedno trafienie. Ostatecznie jastrzębianie wygrali 3:1 i zajmuja obecnie 10. miejsce w ligowej tabeli.

Za tydzień rywalem GKS-u będzie sąsiad z tabeli, Lech II Poznań. Ten mecz w niedzielę w Poznaniu.

GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków 3:1 (3:0)
1:0 - Daniel Stanclik 31’
2:0 - Daniel Stanclik 42’
3:0 - Yevgeniy Zakharchenko 45+3’
3:1 - Mark Assinor 64’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Przemysław Lech, Sebastian Golak, Yevgeniy Zakharchenko, Bartosz Boruń, Joao Guilherme, Daniel Szymczak (74. Kamil Jadach), Ricardo Vaz (74. Farid Ali), Krystian Mucha, Daniel Stanclik (61. Szymon Gołuch), Kacper Zych.

Garbarnia Kraków: Xavier Dziekoński - Patryk Warczak, Cezary Polak, Mateusz Bartków (68. Jakub Karbownik), Mark Assinior, Grzegorz Marszalik (46. Wojciech Słomka), Karol Dziedzic, Mateusz Nowak (30. Konrad Handzlik), Bartłomiej Mruk, Tomasz Tymosiak (30. Patryk Mularczyk, 87. Kamil Kuczak), Adam Żak.

Pełną galerię zdjęć z tego spotkania znajdziecie >>tutaj<<.