Dzisiaj o godzinie 19:30 JKH GKS Jastrzębie zagra z Energą Toruń.

2019-10-11 211 Autor: AM; źródło JKH GKS Jastrzębie
Mecz GKS Jastrzębie z Wigrami przełożony

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki został przesunięty na 22 października.

2019-10-10 250 Autor: AM; GKS Jastrzębie
Hokeiści JKH godnie uczcili urodziny trenera
0

JKH GKS Jastrzębie uczynił milowy krok w kierunku strefy medalowej Pucharu Wyszehradzkiego, gromiąc we wtorkowy wieczór na wyjeździe Ujpest Budapeszt aż 9:2! W ten sposób nasz zespół nie tylko godnie zaprezentował polski hokej nad Dunajem, ale również efektownie uczcił urodziny trenera Roberta Kalabera, który w dniu meczu skończył 50 lat.

2019-10-09 395 Autor: źródło: JKH GKS Jastrzębie
Piłkarski weekend. Wyniki od IV ligi do klasy B
0

Prezentujemy Wam komplet wyników minionego weekendu na boiskach piłkarskich w regionie.

2019-10-07 436 Autor: red
Porażka piłkarzy GKS-u Jastrzębie w Mielcu
0

Piłkarze GKS-u Jastrzębie ulegli na wyjeździe Stali Mielec 1:3. Jedynego gola dla GKS-u zdobył Farid Ali.

2019-10-07 427 Autor: AM; źródło GKS Jastrzębie
JKH GKS: trzymali w napięciu do samego końca
0

Hokeiści Jastrzębskiego Klubu Hokejowego wygrali wczoraj z Podhalem Nowy Targ, choć jeszcze na początku 43. minuty przegrywali 2:5.

2019-10-07 572 Autor: AM; źródło JKH GKS Jastrzębie
Leonid Otczenaszenko nowym bramkarzem GKS-u Jastrzębie
0

Nowym bramkarzem GKS-u Jastrzębie został 21-letni Leonid Otczenaszenko.

2019-10-04 687 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
Druga porażka GKS-u w tym sezonie
0

Passę GKS-u przerwała Chojniczanka Chojnice, która wygrała 3:1. Bramkę dla GKS-u zdobył z rzutu karnego Damian Tront.

2019-09-30 577 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel (na razie) bez awansu do finału
0

W drugim meczu półfinału play off Jastrzębski Węgiel nie sprostał ONICO Warszawa i o awansie do finału zdecyduje trzeci mecz. Jak komentuje piątkowe spotkanie drużyna z Jastrzębia-Zdroju?

2019-04-20 1363 Autor: ap, źródło: JW
GKS Jastrzębie gromi rywala na własnym boisku
0

Aż 9 goli padło podczas dzisiejszego spotkania drużyn GKS Jastrzębie i Olimpia Kowary. Dodatkowo cieszy fakt, że wszystkie bramki strzelili gospodarze.

2017-04-01 3796 Autor: pww
GKS 1962 Jastrzębie remisuje w inauguracyjnym meczu
0

Wynikiem 3:3 zakończył się wczorajszy mecz GKS 1962 Jastrzębie z KS Polkowice. Spotkanie przebiegło bardzo emocjonująco.