Sromotna porażka Pniówka w Gorzowie Wielkopolskim

2018-04-16, Autor: PS

Klęską 6:0 zakończyło się wujazdowe spotkanie Pniówka Pawłowice z drużyną Stilonu Gorzów Wielkopolski.

Piłkarze z Pawłowic wytrzymali napór gospodarzy aż do 45 minuty. Pierwsze trafienie dla Stilonu zanotował wówczas Bartosz Flis

Druga połowa to strzelecka kanonada w wykonaniu drużyny z Gorzowa. W 48 minucie na 2:0 trafił Piotr Rymar, po tej bramce na moment zapanował spokój. Była to jednak cisza przed burzą, ostatnie 15 minut spotkania z pewnością na długo zapadnie w głowach pawłowiczan.

W 77 minucie do siatki Grzegorza Kleemana drogę znalazł Łukasz Zakrzewski. Dziesięć minut później bramkę zdobył Redoine Aouchet. W 90 minucie ponownie trafił Zakrzewski a w drugiej minucie doliczonego czasu gry drugiego gola zdobył Aouchet.

Po porażce ze Stilonem sytuacja Pniówka stała się jeszcze gorsza, teraz drużyna z Pawłowic ma tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Kolejny mecz zespół Jana Wosia rozegra w sobotę kiedy to na własnym stadionie podejmie Skrę Częstochowa.

Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice 6:0

1:0 - Flis 45'

2:0 - Rymar 48'

3:0 - Zakrzewski 77'

4:0 - Aouchet 87'

5:0 - Zakrzewski 90'

6:0 - Aouchet 92'

Stilon: Rudnicki - Kwiatkowski, Ouedraogo (77' Aouchet), Okuszko (57' Zakrzewski) Pawłowski, Kaczmarek, Łaźniowski, Ogrodowski, Flis, Rymar (58' Maliszewski), Jakubowski (67' Drame). Trener Adam Gołubowski

Pniówek: Kleeman - Nowara, Wójcik, Szatkowski, Witkowski (65' Krakowski), Antończak (83' Gaszka), Szary, Morcinek (69' Glenc), Przybyła, Ciuberek, Wuwer (65' Pieczka). Trener Jan Woś