Sukcesy jastrzębskich biegaczy

2013-03-06, Autor: pww
Teodor Sikora zdobył tytuł Mistrza Polski podczas Halowych Mistrzostw Polski Weteranów w biegu na 3000 m. Natomiast Damian Zawierucha wygrał w Szczyrku RMD Winter Run 2013 zdobywając szczyt Klimczoka.

Tadeusz Sikora, czyli zawodnik Klubu Biegacza MOSiR startował w kategorii M70. Zwyciężył uzyskując wynik 17:07.98. Jastrzębianin w tym samym dniu wywalczył również srebrny medal na 400m z czasem 1:29.05 oraz brązowy medal na 1000m. Dystans pokonał w 4:54.50.

Z kolei Damian Zawierucha był najszybszy na siedmiokilometrowej trasie wyprzedzając o 27 sekund Daniela Wosika z Ostrowca, reprezentanta kraju w biegach górskich.