To kolejny przykład policyjnej akcji "Nie reagujesz=akceptujesz". Świadek powiadomił policję, że do samochodu wsiadł pijany kierujący i odjechał. Wkrótce został zatrzymany przez mundurowych. Miał 1,5 promila w organizmie.
Jastrzębscy policjanci odnotowali kolejny przykład zaangażowania i wzorowej obywatelskiej postawy w duchu kampanii „Nie reagujesz-akceptujesz”.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.30 w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu Barbary. Dyżurny otrzymał telefoniczną informację, iż spod sklepu najprawdopodobniej odjechał nietrzeźwy kierujący. Dzięki rzetelnie przekazanym informacjom mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie jastrzębianina 1,5 promila alkoholu. Amator jazdy na „podwójnym gazie” stracił prawo jazdy. Wkrótce będzie tłumaczył się w sądzie. Grozi mu nawet 2 lata więzienia.
Świadkowi gratulujemy postawy obywatelskiej godnej naśladowanie. Takie zachowanie i prawidłowa reakcja na widok rażącego łamania przepisów, doskonale wpisuje się we wciąż aktualną kampanię policyjną: „Nie reagujesz- akceptujesz”. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w działania Policji (efektem, których było wyeliminowanie z ruchu kompletnie pijanego kierowcy) - informuję policjanci.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Rusza budowa nowej siedziby Hospicjum Domowego. Tak ma wyglądać po zakończeniu prac [WIZUALIZACJA]
4189Jastrzębianin nadal poszukiwany. Zaginiony Damian Borkowski
4085Szymon Hołownia w Jastrzębiu-Zdroju: "Prezydent ma działać, a nie być długopisem premiera"
3665Zmiana lokalizacji przystanku na al. Piłsudskiego. Tymczasowo będzie naprzeciwko Urzędu Miasta
3278Przerwy w dostawie prądu. Dziś utrudnienia w Jastrzębiu-Zdroju
2547Rusza budowa nowej siedziby Hospicjum Domowego. Tak ma wyglądać po zakończeniu prac [WIZUALIZACJA]
+9 / -0Ktoś zgubił sporą sumę pieniędzy. Gotówka do odbioru na komendzie policji
+9 / -0Zniszczone boisko przy SP nr 18. Ktoś wylał na nie litry farby, ogromne straty!
+11 / -5Nocny pościg w Jastrzębiu. 30-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej
+7 / -1Kobieta wzywała pomocy przez okno. Znęcał się nad nią mąż, bił ją i groził, że zabije
+5 / -0Groźny wypadek w Rybniku, ucierpiał 16-latek. Sprawcą jastrzębianin
1Kolejna "skoszona" latarnia w Jastrzębiu. Kierujący zasnął...
1Dziś Dzień Kobiet. Wszystkim paniom składamy najlepsze życzenia!
1Dziś Środa Popielcowa - pierwszy dzień Wielkiego Postu. Dlaczego posypujemy głowę popiołem?
1Zderzenie dostawczaka i koparki na obwodnicy. Korkuje się w stronę Pawłowic
1Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert