Trzecia porażka JKH

2013-03-22, Autor: pww
Coraz bardziej od zawodników z JKH GKS Jastrzębie oddala się szansa na zdobycie złotego medalu. Wczoraj jastrzębianie przegrali kolejny mecz z Comarch Cracovia 4:1.

W pierwszej tercji padły trzy bramki. Pierwszą dla gospodarzy strzelił Sebastian Kowalówka. Po kilkudziesięciu sekundach do wyrównania doprowadził Zdenek. Jednak w 15. minucie prowadzenie znów objęli zawodnicy Cracovii.

W drugiej i trzeciej odsłonie gole zdobyli Fojtik i Valczak. Tym samym Cracovia odniosła trzecie zwycięstwo. Drużyna musi wygrać jeszcze tylko raz, żeby zdobyć złoty medal PLH.

Kolejny mecz w niedzielę o godzinie 18.15 na Jastorze.

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

1:0 (10:28) S. Kowalówka - Dudasz - Besch (5/4)

1:1 (11:49) Zdenek - Bordowski

2:1 (15:33) Besch - Kowalówka - L. Laszkiewicz (5/4)

3:1 (37:16) Fojtik - Valczak

4:1 (57:59) Valczak - A. Kowalówka - L. Laszkiewicz

Comarch Cracovia: Radziszewski - Dudasz, Besch, L. Laszkiewicz, S. Kowalówka, D. Laszkiewicz - A. Kowalówka, Noworyta, Dvorzak, Valczak, Fojtik - Zieliński, Kłys, Piotrowski, Rutkowski, Chmielewski - Myjak, Kostecki, Cieślicki, Słaboń, Kmiecik.

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski - Zatko, Górny, Danieluk, Kral, Lipina - Mateusz Rompkowski, Karliczek, Urbanowicz, Prochazka, Kapica - Bryk, Dąbkowski, Bordowski, Słodczyk, Zdenek oraz Kogut, Maciej Rompkowski, Marzec.