Trzy punkty dla JKH w meczu z Janowem

2018-01-21, Autor: PS, źródło: jkh.pl

W spotkaniu 33. kolejki Polskiej Hokej Ligi podopieczni Roberta Kalabera pokonali na własnym lodowisku Anteo Naprzód Janów 4:2.

Już w pierwszej tercji jastrzębianie dwa razy trafili do bramki gości. Najpierw w 8 minucie wynik meczu otwarł Tomasz Kominek, a 3 minuty później drugą bramkę zdobył Dominik Jarosz. Na dwa ciosy wymierzone w pierwszej tercji goście z Janowa odpowiedzieli tylko raz w 16 minucie kiedy to do siatki JKH trafił Marek Pohl.

Druga tercja przyniosła gościom wyrównanie, które zdobyli w 36 minucie za sprawą Marcina Jarosa

W ostatniej tercji to JKH pokazało swoją moc i dwukrotnie trafiło do bramki gości. W 47 minucie na listę strzelców wpisał się Radek Nalewajka a w 58 Vladimir Lukaczik

Następny mecz JKH rozegra 26. stycznia na wyjeździe z Unią Oświęcim.

JKH GKS JASTRZĘBIE - ANTEO NAPRZÓD JANÓW 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

1:0 - Tomasz Kominek 08:06'
2:0 - Dominik Jarosz 11:49'
2:1 - Marek Pohl 16:06'
2:2 - Marcin Jaros 36:17'
3:2 - Radosław Nalewajka 47:39'
4:2 - Vladimir Lukaczik 58:38'

JKH GKS Jastrzębie: Fuczik (od 49:05 do 49:40 - Raszka) - Kubesz, Jankovicz, Laszkiewicz, Paś, Vozdecky - Lukaczik, Homer, Bordowski, Kulas, Kominek - Bigos, Gimiński, Ł. Nalewajka, Wróbel, R. Nalewajka - Michałowski, Matusik, Świerski, Jarosz, Nahunko.

Anteo Naprzód Janów: Niemczyk (Nowak) - Musioł, Stachura, Seda, J. Charousek, Adamus - Zielosko, Parizek, Jaros, Rajski, Indra - Kosakowski, Sarna, Gryc, Pohl, Skrodziuk - Piper, Sroka, Stokłosa.